Catering

Cateringi? Polegaj na profesjonalistach!

 

Masz dość marnowania własnego cennego czasu na przygotowania potraw do organizowanych przez Ciebie uroczystości.

 

Jesteś osobą, która chciałaby zaimponować współpracownikom, partnerom biznesowym tudzież własnym klientom wyszukanym posiłkiem, przykuwającymi wzrok dekoracjami i profesjonalnym serwisem/obsługą?

 

Trafiłeś pod dobry adres.

 

"Karczma Trzy Dęby" jest w stanie zaspokoić Twoje oczekiwania.

 

Doświadczony personel, znający swój fach kucharze, oraz profesjonalne kierownictwo będą na pewno pomocni w przygotowaniu, zorganizowaniu, dostarczeniu jak również podaniu posiłków na Państwa życzenie.

 

Jesteśmy w stanie przygotować uroczystość wedle życzenia posiadamy w swoim asortymencie możliwość postawienia namiotów cateringowych na każdą ilość gości, dowóz wyposażenia (krzesła, stoły,..), zorganizowanie muzyki (orkiestra, kapela lub DJ), transport zorganizowany. Dodatkowe atrakcje w postaci pieczonego dzika lub prosiaka, pokaz ogni sztucznych mogą być również brane pod uwagę.

 

Z naszej oferty skorzystało już grono szacownych klientów z Trójmiasta, Województwa Pomorskiego, jak i kraju.

Detale dotyczące konkretnego zapotrzebowania na catering najlepiej przedyskutować podczas spotkania z naszym przedstawicielem.

Nie czekaj, zadzwoń bądź umów się z nami na pewno się nie zawiedziesz.

Jaki catering oferujemy?

Jako sala bankietowa Trzy Dęby przygotowujemy też kompleksowo catering w różnych kompozycjach smakowych. Dania dowozimy w specjalnych naczyniach, które podtrzymują odpowiednią temperaturę przechowywania bądź serwowania. Przygotowujemy wyjątkowo smaczne oraz oryginalnie udekorowane dania na różnego rodzaju spotkania okolicznościowe. Obsługujemy m.in.:

- spotkania firmowe,

- bankiety,

- spotkania świąteczne,

- przyjęcia z okazji Chrzcin,

- przyjęcia z okazji Komunii,

- konferencje,

i wiele innych. Możemy zaproponować niebanalne, sprawdzone przez wielu menu, które będzie adekwatne do okazji. Serwujemy dania polskie, ale czerpiemy też inspirację z dań kuchni europejskich. Z ogromną precyzją podchodzimy nie tylko do smaku czy jakości, ale też do wyglądu naszych przysmaków. Każde z dań jest więc dopracowane w najmniejszym szczególe, aby swoim wyglądem zachęcało do skosztowania i zdobiło zastawiony stół.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje nasz catering Sali bankietowej Trzy Dęby w Gdańsku.

 

 

Rezerwacja pod numerem: 692-436-523 lub 784-057-384
e-mail: karczma@karczmatrzydeby.pl

Zobacz również: